Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie już 3 marca!

  • Dodano: Czwartek, 15 lutego 2018

XI edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK w Lublinie odbędzie się w dniach 3-4 marca 2018 roku.  Organizatorem największej halowej ekspozycji w Polsce Wschodniej są Targi Lublin S.A. oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Na odwiedzających czekać będą najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze, a także porady ekspertów. 

 Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią sezon prac polowych. Czas wybudzić branżę rolniczą
z zimowego snu. Początek marca to odpowiedni moment na to, by sprawdzić jakie nowości maszynowe pojawiły się na polskim rynku. Pomoże w tym dwudniowe spotkanie stworzone z pasji do rolnictwa, które pomoże właścicielom większych i mniejszych gospodarstw podjąć decyzje zakupowe. Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie to również miejsce spotkań ze specjalistami z branży rolniczej, którzy chętnie odpowiedzą na pytania na temat prezentowanego sprzętu.

 200 wystawców, 20 marek ciągników

Targi Rolnicze AGRO-PARK od lat cieszą się w branży rolniczej bardzo dobrą opinią. Świadczy o tym zwiększająca się z roku na rok liczba wystawców, rosnąca liczba odwiedzających oraz bardzo entuzjastyczne wypowiedzi na temat  wydarzenia wśród uczestników. Kolejna edycja spotkania również zapowiada się obiecująco. Odwiedzający z bliska będą mogli przyjrzeć się topowym markom urządzeń i maszyn rolniczych, które sprawdzą się w gospodarstwach o różnej wielkości. Wśród tegorocznych wystawców pojawią się wiodący dealerzy z Polski Wschodniej. Na odwiedzających czekać będzie ponad 20 najważniejszych marek ciągników, które dostępne są na polskim rynku. Bogata oferta ciągników obejmować będzie m.in.: New Holland, John Deere, Deutz Fahr, Kubota, Zetor, Claas, Case IH, Valtra, Fendt czy McCormick. Po raz pierwszy w Lublinie na Targach AGRO-PARK  pojawią się ciągniki marki Arbos. Na swoje stoiska zapraszają także polscy producenci m.in.: Sipma, Grupa Azoty Puławy, Agrolift, Lemtech czy Rolex.  Przestrzeń wystawienniczą dopełni również asortyment firm, które mają w swoim portfolio wyposażenie inwentarskie, części do maszyn i ciągników rolniczych, a także wyposażenie dedykowane warsztatom rolniczym.  Na Targach AGRO-PARK w Lublinie obecny będzie także sektor nasienny. Odwiedzający będą mogli przyjrzeć się nowym odmianom roślin, które zostały nagrodzone Złotymi Medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich. Łączna liczba wystawców podczas tegorocznej edycji przekroczy 200. Wśród wystawców pojawi się również 40 zagranicznych firm.

 Interesujące wykłady

AGRO-PARK to doskonała okazja do spotkania wielu znakomitych autorytetów, przedstawicieli biznesu, związków, stowarzyszeń i mediów.  Tegorocznej odsłonie Targów towarzyszyć będą również interesujące prelekcje.  W sobotę, 3 marca o wyzwaniach dla współczesnej hodowli bydła w procesie produkcji mleka i mięsa wołowego wysokiej jakości opowie dr hab. Witold Chabuz z Zakładu Hodowli i Ochrony Zasobów Genetycznych Bydła Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Do rozmowy na temat wczesnej diagnozy zagrożeń na uprawach zaprosi Adam Kuzdraliński, prezes firmy Nexbio. Na uwagę zwiedzających zasługuje również wystąpienie firmy Sobianek, które przybliży zagadnienie kompleksowej technologii ochrony plonu na wiosnę. Wstęp na Targi jest bezpłatny. Organizatorzy przewidzieli też dofinansowanie dla grup zorganizowanych, które zgłoszą swój udział w wydarzeniu.

Więcej informacji znaleźć można na www.agro-park.pl

« Powrót do listy artykułów