II Międzynarodowe Agro Targi Wschód ZAPRASZAJĄ!

  • Dodano: Środa, 18 kwietnia 2018

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do udziału w II Międzynarodowej Wystawie Rolniczej Agro Targi Wschód, która odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2018 roku w Skołoszowie ul. Przemyska 37, gmina Radymno, powiat jarosławski, woj. podkarpackie. Jest to najbardziej wysunięta na wschód Unii Europejskiej wystawa maszyn i urządzeń rolniczych, połączona z pokazami pracy maszyn rolniczych w rzeczywistych warunkach polowych. Teren targowo-wystawienniczy położony jest bezpośrednio przy węźle „Przemyśl” autostrady A4, tuż przy największym polsko-ukraińskim przejściu granicznym Korczowa-Krakowiec.                                                                                 

Podobnie jak w ubiegłym roku, również w 2018 roku reklama targów pojawi się w TVP3 Rzeszów, Polskim Radiu Rzeszów, Gazecie Codziennej Nowiny, Życiu Podkarpackim, Gazecie Jarosławskiej oraz prasie branżowej i plakatach reklamowych. Targi są reklamowane także na Ukrainie i Słowacji. Skierowaliśmy również zaproszenie do wójtów z powiatów: jarosławskiego, lubaczowskiego, przemyskiego, przeworskiego. W trakcie II edycji Agro Targów odbędzie się wiele imprez towarzyszących m. in. aktywna promocja miasta Przemyśl, wystawa statyczna sprzętu wojskowego garnizonu Przemyśl.

Patronat honorowy nad II edycją Targów objęli: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma, Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Sylwester Czopek.

 Patronat medialny objęli: TVP3 Rzeszów, Radio Rzeszów, Gazeta Codzienna Nowiny, Życie Podkarpackie, Gazeta Jarosławska.

Partnerem głównym Agro Targów Wschód są: Starostwo Powiatowe Jarosław, Urząd Gminy Radymno, Urząd Gminy Orły, Urząd Gminy Żurawica.

W I edycji Agro Targów Wschód, która odbyła się w dniach 17-18 czerwca 2017 roku wzięło udział ponad 80 wystawców i prawie 20 tysięcy zwiedzających, w tym farmerzy i przedsiębiorcy z sąsiedniej Ukrainy. Agro Targi Wschód stają się miejscem spotkań branży rolniczej dla producentów z Unii Europejskiej i odbiorców z państw Europy Wschodniej. Zapraszamy do udziału w II edycji Agro Targów Wschód! Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce DLA WYSTAWCÓW na naszej nowej stronie internetowej: www.agrotargiwschod.pl.

 

Z wyrazami szacunku,

Organizator P.P.H.U. SAWA-EXPO

tel. 604 750 443  

biuro@agrotargiwschod.pl

« Powrót do listy artykułów