Wygraj weekend w Hotelu Arka Medical Spa w Kołobrzegu

Informacje o konkursie

Odpowiedz na jedno pytanie i weź udział w losowaniu nagrody głównej: weekendowego pobytu w Hotelu ARKA MEDICAL SPA w Kołobrzegu dla 2 osób. Drugą nagrodą jest drobny sprzęt AGD.  Wyniki konkursu opublikowane będą 10 października na naszej stronie www.polskierolnictwo.pl 

W dniu dzisiejszym nastąpiło losowanie nagród w konkursie zorganizowanym przez nasz portal oraz Sponsora: Hotel Arka Medical SPA  w Kołobrzegu.  Otrzymaliśmy  435 poprawnie wypełnionych kuponów konkursowych  oraz 62 zgłoszenia on-line. Szczęśliwym posiadaczem vouchera do Hotelu Arka Medical SPA  została wylosowana Pani Monika Kaczmarczyk ze Szczecinka. Pozostali laureaci otrzymają drobny sprzęt AGD marki Eldom, a są nimi:  Pan Sylwester Janiga z Ligoty Pięknej (woj. dolnośląskie) oraz Pani Iwona Górczewska - Osiek Wielki (woj. wielkopolskie). Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Wszystkich Państwa zapraszamy do udziału w konkursie październikowym, który polega na aktywności na naszym forum. Losowanie nagrody głównej tj. vouchera na pobyt w Hotelu Alpin w Szczyrku odbędzie się spośród najbardziej aktywnych uczestników forum.  


Konkurs zakończony.