Już 12-14 września rusza BAKEPOL

Za niespełna 2 tygodnie w Krakowie  odbędzie się siódma edycja targów Bakepol. Poprzednie edycje targów odbywały się co dwa lata w Lublinie. Targi te są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów z branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej. Udział w targach zapowiedziały między innymi firmy takie jak: BAGMASZ, ECO TRADE POLSKA, EKO-MEGA MŁYNY WODNE POLSK, EUROTECHNIKA, GETH POLSKA, JEREMY,JFM POLSKA, KOMPLET POLSKA, GUZ TECHNIKA PIEKARNICZA POLSKA, HERT POLSKA, IBIS POLSKA INNOVA z WŁOCH, ITALMARCO, OKMET, MECHANIKA MASZYN BARTKOWIAK.

Dotychczasowa wystawa maszyn i urządzeń do produkcji i ekspozycji produktów piekarni, cukierni czy lodziarni  zostanie poszerzona w tym roku o asortyment wyposażenia kawiarni i barów. Wystawę technologii uzupełniają firmy oferujące dodatki i komponenty do produkcji wyrobów spożywczych.

Podczas targów odbędzie się kilka szkoleń i konkursów. W sobotę dzięki Małgorzacie Kalemba- Drożdż dowiemy się jakie kwiaty i chwasty mają zastosowanie w wypieku nietypowych chlebów, bułeczek czy drożdżówkach. Specjalistka od jadalnych chwastów przekona Państwa zarówno o ich walorach zdrowotnych  jak i smakowych.

Organizatorem targów Bakepol są Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

Magdalena Kunikowska