Jeszcze więcej pomidorów spod LEDów! – VegaPOL-Budyta rozszerza uprawę pomidora malinowego z zastosowaniem technologii Philips LED do 5 ha!

  • Dodano: Poniedziałek, 14 grudnia 2020

Signify dostarcza innowacyjne rozwiązania dla branży horti pozwalające na efektywniejszą całoroczną uprawę owoców i warzyw. Pierwsza instalacja opraw Philips LED w szklarni pomidora malinowego Tomimaru Muchoo w Gospodarstwie VegaPOL-Budyta okazała się dużym sukcesem i zachęciła ogrodnika do wykorzystania nowoczesnego oświetlenia LED’owego na kolejnych obiektach szklarniowych.
 
Gospodarstwo Ogrodnicze Łukasz Budyta zajmuje się uprawą warzyw szklarniowych i jest kontynuatorem tradycji rodzinnych. Na plantacji liczącej 2,3ha w Piotrowicach koło Karczewa pan Łukasz Budyta zastosował nowoczesne oświetlenie LED pierwszy raz w sezonie 2018/2019. W następnym roku sukcesywnie zwiększał produkcję pod LED’ami. Były to pierwsze szklarnie w Polsce, w których została wykorzystana technologia Philips Green Power FULL LED. 
 
Zachęcam do zapoznania się z materiałem prasowymi oraz zdjęciami i realizacją video dostępnymi do pobrania pod linkiem do 23.12.20: https://sendfiles-eu.omnicomgroup.com/message/oVbQcL3UchgbuXQRMxVPIT
 

« Powrót do listy artykułów