10. Forum Gospodarki Wodnej i Ściekowej HydroSilesia

Serdecznie zapraszamy do udziału w 10. Forum Gospodarki Wodnej i Ściekowej HydroSilesia, które odbędzie się w dniach 24-25 października 2018 roku w Centrum Targowo Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Forum Hydrosilesia to tradycyjne spotkanie osób odpowiedzialnych za gospodarkę wodno-ściekową Aglomeracji Śląskiej i Zagłębia Dąbrowskiego. W panelach tematycznych uczestniczyć będą m.in. szefowie firm wodociągowo-kanalizacyjnych, naukowcy, ekolodzy oraz przedstawiciele samorządów     i instytucji otoczenia biznesu.


24 października zapraszamy na Panel Wodny organizowany przez Śląski Klaster Wodny, Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. oraz Polska Izba Ekologii, którego tematem wiodącym będzie „Wdrażanie nowych uregulowań gospodarowania wodami w pierwszym roku obowiązywania prawa wodnego”. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia wzięło udział blisko 150 specjalistów.

Tego samego dnia odbędzie się panel „Gospodarowanie wodami opadowymi w miastach w aspekcie negatywnych skutków zmian klimatu” gospodarzem którego jest Główny Instytut Górnictwa.
 
Więcej informacji na stronie: www.hydrosilesia.pl